...
Aloha Live, yeni tasarımını ve sesli sohbet özelliğini tanıttı!

Bireylerin, sosyal hayata katılımını hedefleyen Aloha Live, yeni tasarımını ve sesli sohbet özelliğini tanıttı. İletişim kuramadığı için sosyal hayattan uzaklaşan ve giderek içine kapanan ve yabancılaşan bireyin her zaman kendisini dinleyecek birileri olduğunu bilmesi ve bu uygulama ile sosyal hayata katılımını hedefleyen Aloha Live, yeni tasarımını ve sesli sohbet özelliğini tanıttı

...
Mobil aplikasyonların dönemi başlıyor

İnsanların evde daha çok zaman geçirmesiyle birlikte spor - sağlık, online eğitim, arkadaşlık uygulamalarındaki kullanıcı sayısında da artış bekleniyor.

...
Mobil Sohbet Uygulamasında Sosya Sorumlu Bir Yaklaşım: Aloha Live

Aloha Live, insanın kendisine ve çevresine giderek yabancılaştığı günümüz dünyasında, her zaman onu anlamaya ve dinlemeye hazır insanların olduğu gerçek anlamda ”sosyal” olan bir dünya sunmak amacıyla yeni bir mobil uygulama olarak IOS ve Android’de yerini aldı.

...
En iyi mobil uygulama önerileri!

En iyi mobil uygulama önerileri ile karşınızdayız. Bu yazımızda iOS ve Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi mobil uygulamaları bir araya getirdik...

Medya Sorguları

Aloha Live hakkında daha fazla bilgi edinmek icin gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Medya sorguları için lütfen bize aşağıdaki adresten e-posta gönderin.

E-POSTA İLETİN