img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

 

Aloha Live uygulaması, insanların anlık dertlerini canlı dinleyicilerle paylaşabileceği ve dinleyicilerin de bu dertleri dinleyerek yardımcı olabileceği anonim bir dertleşme platformudur. Aloha Live uygulamasının dinleyicilere sunduğu birçok avantaj ve getiri vardır.

Öncelikle Dinleyici Olmanın Faydaları Nelerdir?

1)Empati Geliştirme:
Aloha Live uygulaması, dinleyicilerin, sürekli farklı insanların hayatlarına ve sorunlarına göz atmalarına yardımcı olur.
Başkalarının dertlerini, sıkıntılarını, yaşadıklarını dinleyerek ve onlara destek olarak empati yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

2)Stres Azaltma:
Dert dinlemek ve karşı tarafa yardımcı olmanın rahatlatıcı bir özelliği vardır. Dinleyiciler, dertlerini anlatanlara duygusal destek sunarak onların daha iyi hissetmelerine yardımcı olabilir ve bu sayede kendilerini iyi hissedebilirler.

3)Sosyal İletişim İlişkilerini Geliştirme:
İyi bir dinleyici olmak, sosyal ilişkilerinizi de güçlendirecektir. İnsanlar, kendilerini dinleyen ve anlayan kişilere daha yakın hissederler, bu da hayatınızda daha sağlam ve sağlıklı ilişkiler kurmanıza olanak sağlayacaktır.

4)İletişim Becerilerini Geliştirme:
Dinlemek, etkili iletişim becerilerini geliştirmenize yardımcı olabilir. Başkalarının görüşlerini ve deneyimlerini anlamak, daha iyi bir iletişimci olmanıza katkı sağlar.

5)Kazanç Fırsatları:
Aloha Live dinleyicileri, dert paylaşanlarla yaptıkları sohbetler üzerinden gelirin bir bölümünü kazanma fırsatına sahiptirler. Eğer ki konuşmacılar sohbeti uzatırlarsa ya da kredili bir sohbet başlatırlarsa bu kredinin belli bir bölümü dinleyicilere aktartılır, dinleyiciler bu gelirleri Hepsiburada ya da Sodexo hediye çekine çevirip anında kullanabilir.

 

Ayrıca her hafta, haftanın dinleyicisi olan dert dinleyici sırdaşlara 500 TL, Hepsiburada çeki hediye edilmektedir. (Haftanın dinleyicisi en çok dert dinleyen sırdaşlardır.)


Bu özellikler sayesinde de Aloha Live,insanların dert dinleme becerilerini ödüllendiren bir sosyal platformdur.